آمار بازید
درباره موسسه :

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با عنایت به مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت برگزاری دوره های فنی مهندسی و همچنین تائید صلاحیت آموزش از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران و آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را معتبر ترین مدرک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و یا مهاجرت استفاده نمود.


موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان در راستای اجرای اهداف آموزشی خود، شایسته دریافت 3 نشان لیاقت شد .

عطف به نامه دبیر کل محترم چهاردهمین اجلاس سران دبیران معتبرترین شرکتها و سازمانهای عالی رتبه ایرانی مورخ 29/11/94، موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با بیش از پانزده سال تجربه آموزشی درخشان، شایستگی دریافت 3 نشان لیاقت را از آن خود کرد . این 3 نشان به ترتیب ذیل میباشند :

1 - برگزیده دریافت نشان زرین استقامت ملی در خدمات آموزشی طی سال های 92-93-1394

2 – برگزیده دریافت استاندارد و جایزه بین المللی برترین موسسه آموزشی (  BiE- Education ‌) از سوی کشور آلمان

3 – برگزیده دریافت نشان ویژه نوآوری و ابتکار در خدمات آموزشی

مفتخریم که با تلاش در عرصه آموزشی ایران زمین، توانستیم خانه ای امن برای پیشرفت و توسعه مهندسی در کشور عزیزمان ایران بیافرینیم .

این افتخار را به کلیه پرسنل ساعی موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان و تمامی دانش آموختگان این موسسه تبریک عرض مینمائیم .

 

اینجا نوین پارسیان است با 17 سال سابقه آموزشی درخشان


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان