آمار بازید
درباره موسسه :

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با عنایت به مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت برگزاری دوره های فنی مهندسی و همچنین تائید صلاحیت آموزش از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران و آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را معتبر ترین مدرک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و یا مهاجرت استفاده نمود.


نرم افزار اندرویدی استانداردهای نفت ایران IPS یکی از مجموعه نرم افزارهای رایگان ارائه شده توسط موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان می باشد.

درباره استانداردهای گاز ایران Iranian Petroleum  Standard IPS  

بسیاری از کشورهای صنعتی در راستای توسعه استانداردها گام های بزرگی برداشته اند و استانداردهای ملی خود را به جهانیان عرضه کرده اند ، کشورهایی همچون ژاپن ( استاندارد JIS ) ، بریتانیا ( BS ) ، آلمان ( DIN ) نمونه هایی هستند که استانداردهایشان در سراسر جهان کاربرد دارد .

در ایران نیز وزارت نفت ایران، استانداردهای نفت ایران ( IPS – Iranian Petroleum Standard ) را ایجاد نموده اند ، این استاندارد در بسیاری از پروژه های نفتی ایران به عنوان جزء جدایی ناپذیر قراردادها و الزامات طراحی، ساخت و بازرسی می باشد .

این نرم افزار آخرین ویرایش این استاندارد ( سال 1392 ) میباشد .

محتوای نرم افزار :

PI : شیر، لوله واتصالات

AR : سرمایش، گرمایش وهواسازی

TP : پوشش وحفاظت اززنگ

IN : ابزاردقیق، اندازه گیری وکنترل

GN : اقلام عمومی

EL : اقلام برقی

PR : فرآیند

SF : تجهیزات ایمنی

PM : تجهیزات فرآیندی

DR : نقشه های اجرایی

ME : اقلام مکانیکی

حجم برنامه اندروید: 10.67 مگابایت

پیش نیاز اندروید: اندروید 2.2 به بالادسته بندی : اپلیکیشن های رایگان موبایل