آمار بازید
درباره موسسه :

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با عنایت به مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت برگزاری دوره های فنی مهندسی و همچنین تائید صلاحیت آموزش از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران و آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را معتبر ترین مدرک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و یا مهاجرت استفاده نمود.


بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوند میگردد. فرارسیدن نو بهار را به شما مشتاقان عرصه دانش تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است در سال جدید شما را در خانه دومتان نوین پارسیان ملاقات کنم. در سال جدید فصلی جدید در آموزش نوین پارسیان رقم خواهد خورد و شما همراهان راه می توانید از دوره های جدید و تخفیفات و سمینارهای ما بهره مند شوید. بهروزی شما آرزوی ماست پس هر روزتان نوروز و نوروزتان پیروز.

دکتر علیرضا قندچی 

مدیر عامل موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان


روز سه شنبه مورخ 18 اسفند ماه 1394 ،سمینار" رزومه نویسی و موفقیت در مصاحبه شغلی" با سخرانی مدیریت محترم موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان "جناب آقای دکتر علیرضا قندچی " کار آفرین موفق ایران در سالن همایش موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان برگزار شد.

حضور پور شور مشتاقان عرصه یادگیری علم ،دیروز در نوین پارسیان تماشایی بود. با توجه به پر شدن سالن همایش تعدادی از دوستان در بیرون سالن با قرار دادن صندلی از سخنان و تجربیات  آقای دکتر قندچی بهره مند شدند. 

برگزاری چنین سمینار هایی در راستای انتقال تجربه و گشایش راه برای دانشجویان برای ما بسیار دلپذیر است.موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان به عنوان کار آفرین موفق و برند مطرح آموزشی در ایران، مفتخراست  که می تواند بدون هیچ چشم داشت مادی به هموطنان خود این خدمات آموزشی را ارایه دهد.

شایان ذکر است شما دانشپذیران عزیز میتوانید ما  را در کانال های تلگرام این موسسه ،گروه های تخصصی  و سایت رسمی مان دنبال کنید تا هر روز بر دانش خود بیافزایید.

باشد تا در  پستی ها و بلندی های رسیدن به قلۀ سعادت تان ،همراه و هم یاراتان باشیم.


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان، سمینار - همایش، دوره های رایگان


هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان گرامی باد!

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان ، ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما فرهیختگان ارجمند ، به منظور گرامیداشت هفدهمین سالگرد تاسیس این موسسه ، تخفیف ویژه‌  (17 درصد) برای شرکت کلیه افراد در تمامی دوره های آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان در نظر گرفته است .
علاقمندان می توانند ،
 حداکثر تا روز دوشنبه 17 اسفند  از طریق مراجعه حضوری ، ثبت نام اینترنتی و یا تماس با شماره 88822225-021 ( واحد مشاوره و ثبت نام ) نسبت به استفاده از این تخفیف اقدام نمایند .
دسته بندی : اخبار نوین پارسیان


موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان در راستای اجرای اهداف آموزشی خود، شایسته دریافت 3 نشان لیاقت شد .

عطف به نامه دبیر کل محترم چهاردهمین اجلاس سران دبیران معتبرترین شرکتها و سازمانهای عالی رتبه ایرانی مورخ 29/11/94، موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با بیش از پانزده سال تجربه آموزشی درخشان، شایستگی دریافت 3 نشان لیاقت را از آن خود کرد . این 3 نشان به ترتیب ذیل میباشند :

1 - برگزیده دریافت نشان زرین استقامت ملی در خدمات آموزشی طی سال های 92-93-1394

2 – برگزیده دریافت استاندارد و جایزه بین المللی برترین موسسه آموزشی (  BiE- Education ‌) از سوی کشور آلمان

3 – برگزیده دریافت نشان ویژه نوآوری و ابتکار در خدمات آموزشی

مفتخریم که با تلاش در عرصه آموزشی ایران زمین، توانستیم خانه ای امن برای پیشرفت و توسعه مهندسی در کشور عزیزمان ایران بیافرینیم .

این افتخار را به کلیه پرسنل ساعی موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان و تمامی دانش آموختگان این موسسه تبریک عرض مینمائیم .

 

اینجا نوین پارسیان است با 17 سال سابقه آموزشی درخشان


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان