آمار بازید
درباره موسسه :

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با عنایت به مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت برگزاری دوره های فنی مهندسی و همچنین تائید صلاحیت آموزش از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران و آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را معتبر ترین مدرک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و یا مهاجرت استفاده نمود.


مجتمع آموزش عالی آزاد نوین پارسیان دو دوره مهندسی  را با تخفیف  ویژه بهاره(  25 درصد )برگزار می کند:

 

 1- دوره فشرده طراحی تخصصی Piping به مدت 32 ساعت سه شنبه الی جمعه تاریخ شروع 24 فروردین ماه مبلغ اصلی 720 هزار تومان با تخفیف  540 هزار تومان به همراه ارایه کتاب و پکیج آموزشی

 2- دوره فشرده  آموزش نرم افزار PDMS  به مدت 16 ساعت  پنج شنبه و جمعه 19و20 فروردین ماه  مبلغ اصلی 640 هزار تومان با تخفیف  480 هزار تومان

شایان ذکر است فرصت کمی تا شروع دوره مانده است و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

شماره تماس جهت ثبت نام  :88822225 داخلی 101 الی 103


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان، دپارتمان piping، دوره های در حال شروع، pdms


بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوند میگردد. فرارسیدن نو بهار را به شما مشتاقان عرصه دانش تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است در سال جدید شما را در خانه دومتان نوین پارسیان ملاقات کنم. در سال جدید فصلی جدید در آموزش نوین پارسیان رقم خواهد خورد و شما همراهان راه می توانید از دوره های جدید و تخفیفات و سمینارهای ما بهره مند شوید. بهروزی شما آرزوی ماست پس هر روزتان نوروز و نوروزتان پیروز.

دکتر علیرضا قندچی 

مدیر عامل موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان


روز سه شنبه مورخ 18 اسفند ماه 1394 ،سمینار" رزومه نویسی و موفقیت در مصاحبه شغلی" با سخرانی مدیریت محترم موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان "جناب آقای دکتر علیرضا قندچی " کار آفرین موفق ایران در سالن همایش موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان برگزار شد.

حضور پور شور مشتاقان عرصه یادگیری علم ،دیروز در نوین پارسیان تماشایی بود. با توجه به پر شدن سالن همایش تعدادی از دوستان در بیرون سالن با قرار دادن صندلی از سخنان و تجربیات  آقای دکتر قندچی بهره مند شدند. 

برگزاری چنین سمینار هایی در راستای انتقال تجربه و گشایش راه برای دانشجویان برای ما بسیار دلپذیر است.موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان به عنوان کار آفرین موفق و برند مطرح آموزشی در ایران، مفتخراست  که می تواند بدون هیچ چشم داشت مادی به هموطنان خود این خدمات آموزشی را ارایه دهد.

شایان ذکر است شما دانشپذیران عزیز میتوانید ما  را در کانال های تلگرام این موسسه ،گروه های تخصصی  و سایت رسمی مان دنبال کنید تا هر روز بر دانش خود بیافزایید.

باشد تا در  پستی ها و بلندی های رسیدن به قلۀ سعادت تان ،همراه و هم یاراتان باشیم.


دسته بندی : اخبار نوین پارسیان، سمینار - همایش، دوره های رایگان