آمار بازید
درباره موسسه :

موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان با عنایت به مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت برگزاری دوره های فنی مهندسی و همچنین تائید صلاحیت آموزش از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران و آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را معتبر ترین مدرک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و یا مهاجرت استفاده نمود.


دوره مدلسازی واحد و لوله کشی با PDMS سوم مرداد ساعت 13

دوره طراحی , محاسبات و انتخاب کمپرسورها اول مرداد ساعت 9 صبح

دوره PDMS تکمیلی دوم مرداد ساعت 9 صبح

دوره Safe & Etabs دوم مرداد ساعت 13

دوره Carrier دوم مرداد ساعت 13

دوره Ansys workbench مقدماتی دوم مرداد ساعت 9 صبح

دوره P7 دوم مرداد ساعت 13


دسته بندی :


با توجه به راه اندازی سامانه آموزشهای مجازی مهندسی NOVINLMS در فاز اول دوره های آموزشی زیر بصورت آنلاین جهت ثبت نام در این سامانه قرار گرفته است:

دوره آموزشی Ansys Fluent

دوره آموزشی Hysey

دوره آموزشی PDMS پیشرفته

دوره آموزشی PFD & P&ID 

 دوره آموزشی نرم افزار PDMS ماژول Admin

 جهت ثبت نام بر روی هر عنوان کلیک نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه www.Novinlms.com مراجعه فرمایید.


دسته بندی :


به ابتکار واحد آموزش مجتمع فنی عالی نوین پارسیان من بعد دوره های آموزشی شامل تخفیف هر هفته در تخته سیاه نوین پارسیان درج خواهد شد. این هفته نه دوره شامل تخفیف 10% آنلاین و 30% حضوری خواهد شد. این دوره ها عبارتند از: طراحی HVAC (سی ام تیر)، Solidworks مقدماتی(27 تیر)، تاسیسات مکانیکی و گازرسانی(27 تیر)، دوره Tanak (بیست و پنجم تیر)، تئوری ابزار دقیق (24تیر)، P7 (بیست و شش تیر)، Aspen Pluse (بیست و چهارم تیر)، رله حفاظتی (25 تیر). جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.دسته بندی :


مجتمع فنی عالی نوین پارسیان در سال 1379 با هدف برگزاری دوره های آموزشی تخصصی فنی و مهندسی تاسیس شد. در ابتدا راه بیشترین فعالیتهای نوین پارسیان معطوف صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود اما با گذشت زمان و شناسایی نیازهای موجود در سایر رشته های مهندسی نظیر مکانیک، صنایع، تاسیسات، عمران و... دامنه فعالیتهای حرفه ای خود را گسترش داد. مجتمع فنی عالی نوین پارسیان با تکیه بر سالها تجربه در شناخت نیاز فارغ التحصیلان، کارشناسان و مهندسین کشور در شاخه های مختلف مهندسی، رسالت خود را ارتقاء دانش و مهارت متقاضیان اشتغال و یا ارتقا، جایگاه شغلی بنیان نهاده است. بیش از 14 سال  فعالیت درخشان و افتخار آمیز در حیطه آموزشهای تخصصی و بیلان آموزش  بیش ار 80 هزار نفر درس،  نتیجه پایش موشکافانه نیازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناسایی اهمیت توسعه آموزش مهارت­های پیشرفته در این موسسه می باشد.دسته بندی :


چهارشنبه هجدهم تیرماه ساعت 17:30دوره Hysys

چهارشنبه هجدهم تیرماه ساعت 17:30 دوره PFD

چهارشنبه هجدهم تیرماه ساعت 17 دوره Pvelit

پنجشنبه نوزدهم تیرماه ساعت 13 دوره مبانی کنترل پروژه


دسته بندی :